Gdzie znajdują się instalacje teletechniczne?

Gdzie znajdują się instalacje teletechniczne?

Instalacje teletechniczne. Uzyskaj kompleksową pomoc profesjonalistów w tym zakresie.

Instalacje teletechniczne sieci telewizji kablowej to potężna infrastruktura posiadająca mnóstwo rozmaitych sprzętów – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W Polsce funkcjonują profesjonalne firmy, które produkują urządzenia do sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi są w ten sposób dostępne i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – kable światłowodowe i transmodulatory

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny ASR, zabezpieczenia odgromowe, wzmacniacze masztowe, zwrotnice antenowe, węzły optyczne. Na rynku znaleźć można również wzmacniacze magistralne, kable koncentryczne 75 OHM, urządzenia DVB-S/S2 i cyfrowe stacje czołowe. Sprzęty tego typu zakładane są na osiedlach mieszkaniowych, w szpitalach i wieżowcach. Podmioty istniejące na rynku zajmują się natomiast m.in. planowaniem sieci i produkowaniem poszczególnych urządzeń. Instalacje teletechniczne opierają się na najwyższej jakości komponentach i specjalistycznym montażu – dlatego niezastąpiona jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – kluczowa opieka gwarancyjna

Niezbędne jest także, by instalacje teletechniczne były zgodne z polskim prawem. Z tego też powodu potrzebne jest wsparcie techniczne specjalistycznych podmiotów, które dostarczą stosowne narzędzia a także dobiorą najlepsze urządzenia dobrane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko wymagają też konserwacji, a więc bardzo istotna jest opieka gwarancyjna. Są nią zainteresowani z reguły deweloperzy.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]