Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Sprawdź ofertę dystrybutora silników elektrycznych.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wysoką żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]