Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Skrzynkę telekomunikacyjną znajdziesz na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo praktyczne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ze wzmocnionego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana z solidnego metalu i mieć odpowiednie szczeliny, które wspomagają przypływ powietrza oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. W sprzedaży znajdziemy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych, a także wysoką temperaturę. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kable telekomunikacyjne – np. światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – routery, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia można zainstalować na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj modele

Ważnym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu stosuje się wzmocnione zamki. Bezpieczeństwo jest niesamowicie istotne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy także o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu służą specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu szybko dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]