Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Jeśli chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie sprawdź telmor.pl.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie wykorzystywane przez operatorów kablówek. Ich główną rolą jest spotęgowanie mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych odbiorników. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – ogranicza awarie

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują najczęściej w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Doskonale niwelują różne awarie emitowane najczęściej przez internet LTE i pozwalają na odbiór treści zwrotnych. Zazwyczaj zlokalizowane są w budynkach, gdzie mieszkają klienci. Moduły tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Uzyskiwany sygnał jest wysokiej jakości, a konfiguracja wzmacniacza przystępna. Sprzęty te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 123dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – bardzo popularny

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub wkładek JXP. Do wzmacniaczy zaimplementowano również profesjonalne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Zaawansowane technicznie modele mają wbudowany specjalny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i gwarantują odbiorcom doskonałą moc sygnału w warunkach domowych. Ogromnym plusem jest także niski poziom mocy ok. <5W.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]