Tabliczki informacyjne w urzędach i nie tylko

Tabliczki informacyjne w urzędach i nie tylko

Jeśli szukasz tabliczek informacyjnych, koniecznie wejdź na www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne są niesamowicie ważne na ulicach oraz wewnątrz budynków. Zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi, jednak dzięki nim przestrzeń jest zorganizowana, a nieruchomości są bezpieczniejsze. Przekonajmy się więc gdzie możemy zobaczyć tabliczki informacyjne oraz dlaczego są tak istotne.

Tabliczki informacyjne – usprawniają znalezienie właściwego pokoju

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które usytuowano na nieruchomościach, takich jak domy, obiekty przeznaczenia publicznego publicznej, urzędy, biura. Przyczyniają się do tego, że szybko znajdziemy właściwy budynek. Trzeba jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane tylko na zewnątrz bloków, gdyż bardzo często możemy je również zauważyć w środku. To ogromna grupa tabliczek, które zazwyczaj mają funkcję ochronną, ale także typowo informacyjną. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie właściwego biura lub osoby w ogromnych wieżowcach – w urzędach w hallu widnieją tabliczki z nazwami wydziałów. Szukasz sekretarza czy wydziału księgowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Tak samo ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami osób zatrudnionych, które zlokalizowane są przy drzwiach. Co ciekawe istnieje możliwość zmiany informacji na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – wyznaczają tzw. palarnie

Tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez odpowiednie ustawy, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Pokazują wyjścia ewakuacyjne, wyznaczają tzw. palarnie, komunikują o zasadach reanimacji. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, są również specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich montowanie. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych komponentów (np. PCV), niektóre rodzaje są fluorescencyjne i są łatwe w montażu.

Nasze dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]