Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Szukasz więcej wiadomości o aktualnej ofercie gór zimą dla początkujących? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod okiem kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Planujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem zrealizować pragnienia i sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Firma angażuje kompetentnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]