Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Pozycjonowanie stron www Kraków - dalsze informacje o tej usłudze odnajdziesz tu.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, działających jedynie na niewielkim obszarze albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Bydgoszczy lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług stosują z reguły frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “restauracja włoska kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “wizażystka kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO skierowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron www i pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu do głębi poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozbudowę contentu, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]