Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Więcej informacji o WP security znajdziesz tu.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się bardzo popularnym CMS-em. Ponieważ bez trudności można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania skomplikowanych stron firmowych i sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS bywa powodem problematycznych sytuacji, toteż ważną i pomocną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj okresowego wdrażania najnowszych edycji CMS

Posiadanie strony internetowej na najnowszej edycji WordPressa jest bezsprzecznie fundamentalnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednak firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie czy ataki hakerskie. Dodatkowo, mimo że WordPress jest niezmiernie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niechcianymi trudnościami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Dlatego konieczne jest, aby działanie to realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, należy powierzyć opiekę techniczną nad stroną zewnętrznemu profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie opieki technicznej nad stroną?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i małych firm, którzy troszczą się o wydajne i ciągłe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też blogerom i freelancerom prowadzącym prywatne strony. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych i eliminacja skutków infekcji. W wyższych pakietach oferowane są także rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]