Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Tworzenie stron Kraków - zobacz pełną ofertę

Wygoda stron internetowych bierze się w szczególności z ich projektów. Tworząc strony internetowe musimy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale także doświadczeniu internautów – gdy nawigacja na serwisie przysporzy im trudności, szybko wejdą na inną stronę lub zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie wykonana witryna? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną zasadą, jaką należy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – przyciągną wówczas wzrok użytkownika i skłonią go do akcji. Łatwo osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych odcieni, nie zapominając jednak o tym, by tony równoważyły się na stronie. Istotna jest również to, by najważniejsze elementy witryny umieścić na linii, po której porusza się uwaga użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie dobrej strony internetowej nie jest łatwe. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, iż witryna będzie przynosić korzyści, należy zlecić to specjalistom – zwłaszcza agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]