Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Tworzenie sklepu WooCommerce – komu powierzyć to zadanie?

Korzystna oferta tworzenia sklepu WooCommerce znajduje się na tej stronie.

Posiadasz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – zalety tej wtyczki

Ze względu na to, jak szeroką popularnością cieszą się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że natychmiast pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, posiada moc atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z wykorzystaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Za sprawą wdrożenia dedykowanych wtyczek podnosi się również ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy między innymi przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluację sprzedaży (opracowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed atakami hakerskimi, właściwą semantykę kodu sklepu oraz instalację tylko wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o nowościach oraz promocjach albo publikować poradniki i recenzje sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]