Długie kolczyki – wysmuklają szyję i twarz

Długie kolczyki – wysmuklają szyję i twarz

Więcej o kolczykach długich na www.bizutik.pl.

Szykowna biżuteria doskonale podkreśla naturalny urok każdej kobiety i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – można ją nosić romantyczne rendez vous we dwoje, do pracy bądź na wielkie wesela. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych typów urody – mogą je nosić panie o krągłej twarzy, jak również te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum 2 cm cudownie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają oblicze, a specjalne ku temu predyspozycje mają modele kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, przykładowo, w postaci liści czy pałeczek. Modne są również wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji i cudownie wyglądają na uszach. Dzięki dobrze dobranej biżuterii całe ciało staje się wizualnie smuklejsze i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą także przybrać formę kółeczek – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, które dążą do osiągnięcia łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na wesele i studniówkę

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą doskonałym dopełnieniem szykownej sukni, ubranej na przykład na Sylwestra, studniówkę albo wesele. Śliczne srebrne kolczyki z błękitnymi cyrkoniami podkreślą błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą wspaniale pasować do innych elementów biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w postaci listków – są niezobowiązujące i doskonale uwydatniają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask z pewnością urzeknie partnera. Wspaniałym pomysłem na biżuterię na spotkanie służbowe są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to oznaka ponadczasowej klasy.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]