Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo często wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy nieomalże wszystko, wciąż wiele artykułów opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup złotego naszyjnika, pierścionka lub broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, aby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli planujemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny albo za luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego wymiaru lub wykona nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej porady jubilera. Pokaże on popularne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swoim warsztacie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym podarunkiem, albo mamy swój pomysł na pierścionek czy też wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce trzymamy niekompletną albo niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]