Podstawowe informacje o wiszących kolczykach

Podstawowe informacje o wiszących kolczykach

Zobacz, gdzie zamówić wiszące kolczyki, wejdź na www.bizutik.pl.

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – rosnącym od jakiegoś czasu popytem cieszą się także pośród panów, w szczególności tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie można jednakże zaprzeczać, iż zdecydowana większość tego rodzaju biżuterii wytwarzana jest dla pań. Niezwykle dobrze prezentują się szczególnie kolczyki wiszące. Są one bardziej zauważalne, a tym samym w większym stopniu mają wpływ na to, jak inni odbierają konkretną stylizację. To z tego powodu cieszą się wielką popularnością wśród kobiet w szeroki spektrum wieku i noszących się w przeróżnych stylach. Wielka różnorodność kolczyków wiszących ułatwia dopasowanie ich w gruncie rzeczy do dowolnej sukienki. Jak więc wybrać kolczyki wiszące najlepsze do danej sytuacji? Na jakie ich cechy powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą oddziaływać na wygląd twarzy

Przy doborze wiszących kolczyków należy zwrócić uwagę zwłaszcza na ich design i długość – to właśnie te cechy w największej mierze rzutują na to, jak optycznie będzie widziana twarz. Długie kolczyki wiszące (u jubilerów kupimy wzory mające nawet 7-8 cm) wyciągają twarz, z kolei te krótsze sprawiają, że zdaje się być ona bardziej krągła. Tu ogromne znacznie posiada także kształt kolczyków. Wąskie powodują wyszczuplenie owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sprzedaży znajdziemy również kolczyki neutralne, które nie zmieniają zbytnio postrzegania kształtu naszej twarzy – w tym miejscu bezapelacyjnie powinniśmy napomknąć przykładowo o kolczykach w kształcie kropli.

Do jakich kreacji pasują kolczyki wiszące?

Szukając wiszących kolczyków dobrze dopasowanych do konkretnego ubioru warto mieć na uwadze, że są one nadzwyczaj rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą więc sprawiać wrażenie przesady. Wobec tego rekomenduje się stronić od noszenia ich do masywnych wisiorków, zegarków czy bransolet. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się doskonale, jeśli w kreacji zostaną najsilniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą współgrały z fryzurą, butami i ubraniem.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]