Srebrne wisiorki

wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą zafundować sobie komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz nosić przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Niemniej ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łezki, rąbu itp.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Duży wybór istnieje również jeśli mówimy tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]