Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta nauki rysunku, zajrzyj na domin-krakow.pl.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż wielu z nas decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania zdolności manualnych, wrażliwości i wyobraźni. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Wrocław, Kraków, Katowice czy Łódź. Nie brak także kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]