Pierwsze lekcje samodzielności – warsztaty kulinarne dla dzieci

Pierwsze lekcje samodzielności – warsztaty kulinarne dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci - sprawdź informacje o ofercie na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci uwielbiają brać udział w kuchni – podawać i wybierać składniki bądź dekorować ciastka. Chciałabyś wykorzystać fascynację swojej pociechy? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją kreatywność i co jest ogromnie ważne – zyskują przydatne umiejętności. A jednocześnie doskonale się bawią. Łączenie ulubionych smaków, ćwiczenie prostych przepisów oraz dobieranie i mieszanie ingredientów – całość powoduje, iż maluchy z entuzjazmem gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają również reguły, jakie obowiązują w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą również partycypować rodzice, stąd jest to doskonała okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie posmakować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla nieposłusznych maluchów

Zajęcia odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny. W trakcie warsztatów maluchy przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia aromatycznej, udekorowanej świeżymi dodatkami pizzy, ewentualnie przygotować apetyczny makaron na słono bądź słodko. W czasie kursu grupa przygotowuje też przepyszny deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami truskawkowymi. Nauka powiązana z zabawą to świetny sposób spędzania wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ukochanych dań przynosi dzieciom wiele szczęścia. Nawet bardzo niesforne dziecko będzie z pasją oddawało się przystrajaniu deseru bądź pieczeniu smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje profesjonalny szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały kontakt z maluchami.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]