Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem faktur znajdziesz tu.

Biznesmeni cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla ogromnych podmiotów

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności abonamentowe, dlatego świetnie zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]