Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Na www.fotografsv.pl dowiesz się jak skorzystać z wiedzy rekomendowanego fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania zdjęć, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy nieprawidłowo wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym atutem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może dodatkowo legitymować się szczególnym logo, które informuje, iż posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest specjalistą w obszarze wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]