Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Panoramy sferyczne. Zobacz, kto je wykonuje.

Panoramy sferyczne to niesłychanie popularna i nowoczesna forma prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw i lokali usługowych. Najczęściej spotykamy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz użyć zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość obejrzenia budynku, nieruchomości lub lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju wykonuje się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniała metoda na reklamę Twojego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają duże możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu usługowego, biura albo hostelu. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej fascynująca i pozwala wnikliwie poznać dane miejscem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Do wykonania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, chociaż w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, jednakże do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]