Zalety prezentacji wirtualnego spaceru w usłudze Google Moja Firma

Zalety prezentacji wirtualnego spaceru w usłudze Google Moja Firma

Uzyskaj więcej szczegółów o wirtualnym spacerze Google.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny czy lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]