Zwiększ rozpoznawalność firmy dzięki wirtualnemu spacerowi 3D

Zwiększ rozpoznawalność firmy dzięki wirtualnemu spacerowi 3D

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat wnętrz firmy w Mapach Google.

Wnętrza 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których planują korzystać. Dla większości klientów opcja obejrzenia takiego wnętrza przed sygnowaniem umowy jest ogromnie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Do czego służy wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do ogólnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się sporą popularnością. Polega on na tym, że poza oglądaniem wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa lub hotelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do dowolnego pomieszczenia, a następnie przystąpić do jego zwiedzania od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość też przemieszczać się do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Gdzie powinno się zamieścić model 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo zademonstrować odbiorcom konkretny budynek i jego wnętrza. Tę metodę reklamy można wykorzystać do prezentacji hostelu, pracowni czy baru, a także po prostu pokazać dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy mieszkanie, żeby przyszli klienci byli w stanie gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się wykonywać z kilku przyczyna. Najistotniejszy z nich to sposobność umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google lub udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klienta, by wybrał nasze usługi . Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę zaczną mieć do niej dużo większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to także idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ obecnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego wykonanie u doświadczonego fotografa.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]