18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Lokal na 18 - tutaj znajdziesz korzystną ofertę.

Przeważnie z okazji niektórych rocznic, imienin bądź urodzin nie urządzamy żadnych imprez z przyjaciółmi i krewnymi, uważając, iż nie jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których należyte uczczenie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest zdecydowanie pełnoletność, a więc “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na osiemnaste urodziny – wybierz taki z pojemną salą taneczną

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła brać udział w wyborach, pić i kupować alkohol, może ubiegać się o posady urzędnicze czy założyć firmę. Lecz kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy z kolegami. Da się znów zrobić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na osiemnastkę. Często grupa przyjaciół decyduje się wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, lecz jednocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje pyszne przekąski imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim spory namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując 18 urodziny?

Wszyscy wiedzą, że zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Należy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wygląd sali też jest bardzo ważny, żeby goście kompletnie wczuli się w klimat imprezy. Wypada więc postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wytycznych, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdzi się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]