Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Skieruj się na joannaklusak.com, aby skorzystać z usług profesjonalisty.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]