Doradca w przetargach. Na czym to polega?

Doradca w przetargach. Na czym to polega?

Więcej szczegółów o doradztwie w przetargach na https://doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma kierunek kompleksowy i obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu warto zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są bardzo dobrze przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również znaczące doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Nasze dane kontaktowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]