Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering imprezowy, zajrzyj tutaj.

Okres wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia w plenerze, ale tak naprawdę każdego tygodnia w różnych punktach kraju organizowane są konferencje, benefisy albo bankiety. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezastąpiony na ważnych bankietach

Masz zabukowaną salę na event albo wybrałeś już miejsce, w którym zorganizujesz piknik? To wspaniale!! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych trunków, przekąsek i gorących dań. Pamiętaj, że podczas istotnych wydarzeń nie można ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest cała oprawa – odpowiednie ustawienie stołów, eleganckie dekoracje, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia z pewnością docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w modnych restauracjach.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezę

Plusem zlecenia oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi zachwycające menu, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i zakąski będą przywiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, aby obserwować z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki uczestników. W toku ustalania detali zamówienia podpowie ona, które zakąski, dania i napoje świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]