Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Na serwismeteo.pl sprawdzisz, komu zlecić serwis okna.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]