Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Zleć serwis okna na https://www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]