Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Jeśli chcesz zlecić organizację przyjęć okolicznościowych, kliknij w to miejsce.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie święte, imprezy z okazji 18-tych urodzin czy chrzty. Gdy wykaz gości jest długi, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy pozostaje nam wynająć pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj zaproszonym gościom imprezy najlepsze warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka czy imieniny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których znaczną część uczestników mogą stanowić małe dzieci, jak chrzty bądź komunie, poleca się wyprawić w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy oferowane zaproszonym również należy dopasować do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o apetyczne menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, jest całkiem proste, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal królewskiej oprawie odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia oraz przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]