Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Znajdź architekta Kraków na miarę Twoich potrzeb na https://joannaklusak.com.

Biuro architektoniczne świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie monitoruje zaawansowanie robót, planuje odbudowę domu albo występuje z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz innowacyjnych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a równocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to między innymi mieszkania na wynajem, obiekty rekreacyjne, kawiarnie i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz osobistych potrzeb klienta. Nasza pracownia architektoniczna może też zaplanować praktyczne i pojemne garderoby, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]