Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Zajrzyj w to miejsce jeśli potrzebujesz zlecić catering na wesela.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, wesela bądź chrzty, od dawna nie są już organizowane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, na których bawi się nieraz ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a następnie naszykować i dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa przewidziane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikł spory popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering weselny?

Planowanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości zakąsek i napojów serwowanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, aby stoły były prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, jak również by obsługa profesjonalnie serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych szefów kuchni, managerów oraz kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, tak w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożoną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, zakąsek i trunków dopasowanych do charakteru wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może zatem osobiście ułożyć menu z zaproponowanych potraw. Powinno się jednak podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę kontrahenta decydują się na przygotowanie unikalnych zestawów dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]