Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Pragniesz poznać więcej szczegółów o organizacji imprez firmowych? Wejdź na palacradziwillow.pl.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne albo plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, mające na celu stworzenie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, żeby uczcić otrzymane nagrody branżowe, a także różnorodne kursy, sympozja oraz bankiety dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być właściwie przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Gdzie urządzać galę firmową?

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto poszukać ofert najmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru planowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla kontrahentów spółki, podczas których świętowany jest jej szczególny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłym lokalu. Warto w takich sytuacjach urządzić imprezę w unikatowym miejscu, które wyraźnie podkreśli ważność uroczystości. Z kolei jeżeli na event zaproszone będą osoby nie mieszkające w najbliższym sąsiedztwie lokalu, należy wybrać salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali najlepszą obsługę

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie można zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówioną lokalizację wyśmienitych potraw dla uczestników, ale również doradzi w sprawie menu i zajmie się rozstawieniem stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest też zapewnienie zaproszonym wzorowej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu, jak również zawodowych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, lecz i idealnie prezentujące się na talerzu dania.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]