Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Sprawdź lotnisko Balice parking na https://pandaparking.pl.

Nadrzędne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył duże uznanie, to komfort, możliwość trafienia także w bardzo oddalone miejsca naszego globu oraz szybkość. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w wielu wypadkach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]