Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Sprawdź, komu zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie należy zapłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała grób regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem nawet 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są także od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]