Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Szukasz dobrej oferty sali weselnej? Nie zwlekaj! Kliknij tu.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której goście spędzą ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności trzeba wziąć pod uwagę?

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników wesela, by być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, by mieli salę taneczną. Dodatkowo nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, wypada poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, wybranie menu i dekoracja stołów. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne z królewską oprawą

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawia się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć około 130 osób. Wesele można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]