Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Catering firmowy - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Negocjacje biznesowe, warsztaty bądź sympozjum – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed problemem przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu może pojawić się mnóstwo osób, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Warsztaty i konferencje biznesowe to eventy, które zwykle trwają po 6-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 2-3 kolejnych dni. Ich partycypanci odbierają ścisły program wykładów, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których nie da się spożyć sycącego posiłku w pobliskiej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa zabrudzenia odzieży i dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zapewni to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są bardzo potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to także możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszej grupie przedmiotów poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, gryząc przyniesione z domu bądź kupione po drodze w sklepie kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o komfort partycypantów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]