Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Sprawdź ofertę parkingu Balice.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]