Jak wybrać kufry do motocykla

Jak wybrać kufry do motocykla

Jeśli chcesz zamówić kufry motocyklowe, koniecznie sprawdź www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne nagminnie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to proste. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Jednak jaki kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jakkolwiek również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasze dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]