Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - zobacz co może Ci zaoferować.

Szczególnie ważnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł lub zignorowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co nierzadko kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej jakości świateł jest konieczne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z dostawców kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

produkty polskiego producenta oświetlenia do autobusów

Właściwie w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka produkuje także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, off-road czy agro. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających sporo tygodni w podróży. A to ledwie wycinek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry wieloaspektowe testy nowych produktów

Kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół fachowców gotowy urzeczywistnić zamysł kontrahenta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację. OE Industry udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek zaangażowania w wszechstronne testowanie najnowszych produktów, wnikliwych analiz potrzeb klientów, jak również budowania wykwalifikowanego zespołu fachowców, OE Industry zyskało pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]