Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Dalsze informacje o gąsiorze do wina.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też doskonała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]