Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Jeśli potrzebujesz blachy na rąbek, koniecznie wejdź na regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek – estetyka i wytrzymałość

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze uznanie, gdyż perfekcyjnie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Trwała i pięknie wyglądająca blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest zmiana paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Charakteryzują się bezproblemowym i jednocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne i idealnie współgra z różnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym lub dworkowym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla standardowych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem wytrzymałości oraz zastosowanej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy wykończonej dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w wielu modelach, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do obniżenia kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blach na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08