Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

Jeśli szukasz czyściwa bawełnianego, koniecznie odwiedź ten adres.

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pozwalają utrzymać wysokie standardy czystości w wielu firmach. Jakie produkty znajdują się aktualnie w sprzedaży? Co powinno się wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

W warsztatach i w branży gastronomicznej – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są najczęściej wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, przykładowo w warsztatach samochodowych, w firmach produkcyjnych, w branży gastronomicznej oraz wielu innych sektorach gospodarki, gdzie niezbędne są wytrzymałe i higroskopijne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z tłuszczem, pyłem, plamami z oleju, wyschniętym brudem, jak również pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być używane do przecierania szyb czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują standardowe szmatki, są delikatne dla skóry dłoni, a przy tym nadzwyczaj chłonne, elastyczne i mocne

Celulozowe i uniwersalne – rodzaje czyściw technicznych

W sklepach dostępne są rozmaitego typu czyściwa techniczne. Podstawowy podział rozróżnia czyściwa włókninowe oraz papierowe. Dla potrzeb gastronomii stworzono czyściwa dostosowane do kontaktu z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz artykuły uniwersalne, włókninowe do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące kurzu, do usuwania intensywnych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do czyszczenia różnorodnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]