Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Dalsze informacje o etykietach na bimber.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od setek lat i od samego jego zalążka najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na ślub, osiemnastkę lub imieniny. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o dniu i miejscu ślubu, imionach Pana i Pani Młodej bądź podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych wzorach oraz odcieniach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Etykiety na bimber – ozdabiaj domowe trunki

Etykietami z własnym tekstem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz wina, soki bądź nalewki i wręczasz je rodzinie lub znajomym nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne typowej flaszki. Oprócz tego butelki można też oznaczać używając wielobarwnych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]