Gdzie kupić akcesoria jeździeckie?

Gdzie kupić akcesoria jeździeckie?

Pod tym adresem znajdziesz pełną ofertę sklepu jeździeckiego Kraków

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży także produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]