Jak kupować bryczesy do jazdy konnej?

Jak kupować bryczesy do jazdy konnej?

Skieruj się tutaj, aby zamówić spodnie bryczesy.

Jazda na koniu wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, godzin pracy i ogromnych pokładów cierpliwości, ale również odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Poprawnie wykonane spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak kupić najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich należy upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych surowców gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, który obejmuje też uda i łydki. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]