Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Jaką drukarkę 3D kupić? Przedstawiamy modele najlepszych marek

Dowiedz się, gdzie kupić 3D drukarki, wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Ocenia się, iż wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można praktycznie o 90% obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w pionierskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się intuicyjną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać tożsame makiety, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w różnych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie występują odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]