Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Jeśli szukasz akcesoriów do alkoholu, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87.

Samodzielna produkcja alkoholi, niegdyś ogromnie popularna, dziś wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też pociąg do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań i zadowolenie jakie płynie z picia swoich alkoholi. Gros osób, które samodzielnie przygotowują domowe napoje, wybiera nalewki, wino, cydr lub piwo, choć nie brakuje też amatorów domowego samogonu. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – odpowiednich balonów, korków, rurek czy pojemników. Poza tym do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – w przypadku wina jest to na przykład prasa do owoców, zaś dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek katalog potrzebnych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z alkoholem trzeba odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe możemy sporządzić samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą się jednakże prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i chroniącymi korek kapturkami, które bez wahania możemy wręczyć najbliższym jako prezent lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Osobny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych trunkach, ale także tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]