Lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne – trapez na dach

Lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne – trapez na dach

Blachy trapezowe kupisz na regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – niedroga a jednocześnie mocna blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony też ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie też bez zarzutu prezentować się jako wykończenie magazynów, garaży albo budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08