Masz motocykl? Zaopatrz się w te akcesoria motocyklowe

motocyklowe akcesoria

Podróż jednośladem to czysta radość. Są metody na to, aby jazda na na motorze dawała znacznie więcej zabawy, a równocześnie była bezpieczna oraz zdecydowanie bardziej komfortowa. Pomogą w tym odpowiednie akcesoria, w które kierowcy powinni wyposażyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest duży i znajdą się tu zarówno produkty, w których najistotniejsza jest funkcjonalność, jak i gadżety, które poprawią prezencję motocykla. Opisujemy te najciekawsze oraz niezmiernie użyteczne.

Akcesoria motocyklowe. Jak chronić się przed mocnym strumieniem powietrza?

Im szybciej jedziemy, tym większy i mocniejszy strumień powietrza oddziałuje na sylwetkę kierowcy. Łączy się to licznymi niewygodami. Ostry wiatr przyczynia się do szybszego odczuwania mrozu. Rozpędzone powietrze zwiększa też poziom hałasu otaczający kierowcę i powoduje, iż na szybce kasku rozpryskują się owady, co znacznie redukuje widoczność. Takim problemom można tymczasem zapobiec montując deflektor, który przekieruje pęd powietrza w górę.

W jakie pozostałe akcesoria motocyklowe opłaca się zaopatrzyć?

Przydatny uchwyt dla pasażera

Kierowcy często podwożący pasażerów muszą zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo i wygodę. W takim wypadku niezastąpiony jest dodatkowy uchwyt dla pasażera zapewniający mu większą stabilność aniżeli tylne rączki.

Tank pady oraz crash pady

Podróż na motorze niestety jest nierozerwalnie powiązana z ryzykiem upadku. Rozważny oraz spokojny styl jazdy znacznie redukuje to niebezpieczeństwo, jednak go całkiem nie usuwa. Poza ochroną samego motocyklisty, należy zatroszczyć się też o zabezpieczenie maszyny. W tym pomogą crash pady i tank pady, innymi słowy małe odbojniki, które można mocować na licznych elementach motocykla (np. na zbiorniku paliwa czy na osi wahacza). Zbierają one sporą część energii w czasie upadku, a przy tym zapobiegają ewentualnym zarysowaniom powierzchni lakieru.

Nasze dane kontaktowe:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]