Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Jeśli chcesz zamówić okiennicę wewnętrzną, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Planując wystrój domu, sporadycznie przeznacza się wiele uwagi na okna. W większości wypadków wybiera się szablonowe aranżacje, a więc firanki i zasłony, które nieraz łączone są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze inne budujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Charakterystyka okiennic wewnętrznych typu shutters

Główną cechą shuttersów (czy też po polsku – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się, a więc można łatwo je ułożyć pod rozmaitymi kątami, w zależności od fantazji domowników. Producenci wykonują je z PCV, płyt MDF, jak również z listw drewnianych. Shuttersy instaluje się zwłaszcza na oknach, niemniej jednak jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale gros z nas zapewne kina czy ekranu telewizora, gdyż te okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w USA oraz w krajach śródziemnomorskich.

Czy warto wybrać okiennice ozdobne shutters?

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko świetnie się prezentują, lecz mają również pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie padającego światła: w gorące dni ograniczać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać ucieczce ciepłego powietrza. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i da się je zainstalować je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wykonuje i instaluje się je na zlecenie, co skutkuje tym, iż są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom bardzo gustowny wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Wypada również uwydatnić, iż shuttersy są regulowane bez pomocy łańcuszków, co rodzice ciekawskich dzieci oraz właściciele psotliwych zwierząt, które mogłyby zaplątać się wiszące sznurki, uznają zapewne za duży plus.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]