Oryginalne części zamienne do Renault zamówisz wygodnie online!

Oryginalne części zamienne do Renault zamówisz wygodnie online!

Części Renault Kraków znajdziesz na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]