Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

Na tej stronie zobaczysz pełną ofertę sklepu z winem online.

Wino to popularny towarzysz szykownych kolacji, służbowych eventów i imprez okolicznościowych. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a gama smaków, aromatów i rozpiętość cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodajże największa wśród wszystkich trunków alkoholowych.

Szukasz wina o oryginalnym smaku? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Wybierając wino dla siebie czy też szykując ważną uroczystość zazwyczaj sięgamy po trunki oferowane w najbliższym supermarkecie. Dostaniemy tam pospolite wina w przystępnej cenie, lecz z rzadka oferowane są tam trunków o nietuzinkowym aromacie. W dodatku częstokroć podczas zakupów jesteśmy skazani wyłącznie na dane z etykiety, bowiem personel sklepu zwykle nie dysponuje odpowiednią wiedzą, by rzetelnie doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym wyborze wina pod planowany posiłek bądź które chcą próbować nowych, ciekawych smaków wina, powinni zatem zdać się na doświadczenie i pasję pracowników sklepów ukierunkowanych głównie na sprzedaż wina.

Krakowski sklep Winnica – co ma w swojej ofercie?

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie ma w sprzedaży nie tylko dokładnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (np. z Rumunii czy z Niemiec, ale też cydry, nalewki i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są też dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które rewelacyjnie nadają się na eventy ze znaczną ilością gości i których zaletą jest rozsądny stosunek ceny do jakości i objętości napoju. Sklep Winnica sam importuje wina, toteż oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na polskim rynku. Winnica organizuje też szkolenia i degustacje, a na zlecenie odnajduje i ściąga do kraju doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Nasze dane kontaktowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]